سلاااااااامی گرم و پر انرژی به دوستان عزیزم

خوب امروز در ادامه شگفتی های تابلو تجسم می خوام یه جذب دیگه رو براتون تعریف کنم که مطمئنا خیلی هاتون دوستش دارید . این بار میخوام جذب پووووووووول  با تابلو تجسم رو براتون تعریف کنم.خوشمزه

طبق آموزش های قبلی که باید تصویر خواسته رو جایی بذاریم که همیشه جلوی چشم مون باشه منم عکس مربوط به چند تا تراول 50 هزار تومنی رو که تو دست یه شخصی به حالت بادبزنی نگهداشته شده رو از نت گرفتم و گذاشتم بک گراند لپ تاپم و هر روز چند بار نگاهم بهش میوفتاد .

اولین بار که این عکس رو گذاشتم دقیق نشمرده بودم که چند تا تراوله و فکر می کردم ده تاست در حالی که 9 تا بودخجالتچند روز بعدش یکی از مشتری های همسرم اومد در خونه و پولی که بدهکار بود رو داد به من که بدم به همسرم.

وقتی آقای همسر اومد خونه و من پول رو بهش دادم. بعد چند دقیقه  پول ها رو داد به من گفت این مال خودت باشه هرچی دوست داشتی باهاش بخر.جالب اینجاست که وقتی که پول رو سمت من گرفته بود دقیقا حالت بادبزنی تو دستش نگه داشته بود. بعد گرفتن پول وقتی عکس رو به همسرم نشون دادم تا جذب شیرینم رو ببینه گفت اینکه نه تاست اما من ده تا تراول بهت دادم. چون من باور کرده بودم که ده تاست  همون ده تا رو جذب کردم.تعجب

من تا حالا چند بار که پول لازم داشتم این عکس دوست داشتنی رو گذاشتم بک گراند لپ تاپم و هر بار هم خیلی سریع جذبش کردم.دفعه اخر هم در عرض یک هفته همون مقدار پول رو جذب کردم اما به غیر از اولین باردفعات بعدی چون متوجه شدم که 9 تا تراوله همیشه همون 9 تا رو جذب می کنم.چشمک

دوستان عزیز من طبق درخواست یکی از بازدید کنندگان وبلاگم دارم روش های جذب خواسته ها رو اما در قالب تجربیات خودم آموزش میدم. پس با دقت بخونید تا نکات رو بگیرید. اگر سوال هم داشتید من در خدمتم.

فکر می کنم اینطوری روش ها رو یاد بگیرید بهتره (من خودم همیشه با مثال خیلی بهتر مطالب رو یاد میگیرم واسه همین این روش رو انتخاب کردم).منتظر پیشنهاداتتون هستم

شاد و پیروز  باشید

داستان جذب های ارکیده رو ,جذب ,های ,پول ,بار ,کنم ,9 تا ,پول رو ,رو جذب ,ها رو ,تابلو تجسممنبع

مشاوره خصوصی و پاکسازی شخصی

درمان بیماری ها با روش ئی اف تی

تمام چیزی که نیاز دارید باور است

هواپونوپونو یا پاک سازی به روش بومیان هاوایی

ماشین عروس

تجسم خلاق

رسیدن به درآمد دلخواه با تکرار عبارت تاکیدی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تخفیف پکیج های آموزش ریاضی ونوس معرفی کالا فروشگاهی چی فان دارالترجمه پارت روش های خرید اینترنتی ساک لوازم نوزاد ثبت برند سازه های چادری پروا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود موسیقی میباشد. هر چی بخوای هست