خوب طبق قرارمون جذب شیرینم رو که از تصور کردن اون بهش رسیدم رو براتون تعریف می کنم.

مثل هر عروس خانم دیگه ای منم به جزئیات مراسم عروسیم فکر می کردم و تصور می کردم چطوری می تونه باشه یا چطور باشه بهتره .

یکی از چیزهایی که من دلم میخواست اتفاق بیفته این بود که ماشین عروس یه جیلی سفید رنگ باشه که با گل های رز تزیین شده .

خوب تا این جا که چیز سخت و خاصی نبود . مشکل اینجا بود که هیچ کدوم از اطرافیانی که می شد ماشین رو برای یه روز ازش گرفت جیلی نداشت . جایی هم که زندگی می کنم نتوستم موسسه ای پیدا کنم که ماشین عروس رو اجاره بدن. ناراحت

ظاهرا این امکان وجود نداشت و من باید به همون ماشینی که داشتیم بسنده می کردم . اما هر بار که به مراسممون فکر می کردم باز همون جیلی سفید می اومد تو ذهنم منم سعی نمی کردم این تصویر رو رد کنم و باهاش بجنگم و بگم نه امکانش نیست و بخوام به زور ماشین خودمون رو تصور کنم. خیلی راحت و با آرامش به تصاویری که به ذهنم می اومد نگاه می کردم .

نزدیک روز مراسم شد و هنوز  از جیلی خبری نبود. تا اینکه پدرهمسرم مغازه اش رو درست چند روز قبل از مراسم ما اجاره داد. جالب اینجاست که این مغازه مدتی بود اجاره نمی رفت .چشمک

مستاجر جدید وقتی فهمید چند روز دیگه مراسم عروسی پسر صاحب مغازه اشه گفت اگر دوست دارید ماشین منو برای مراسمتون گل بزنید سوال

خیلی مستاجر باحالیه نه !!!!!!!!!!!!!!خنثی

خوب حالا ماشینتون چیه آقای مستاجر ؟

بله درست حدس زدین جیلی سفید تعجب

یه چیز جالب بگم این آقای مستاجر دقیقا دو روز بعد مراسم ما تصمیم گرفت ماشینش رو که تازه هم خریده بود پس بده انگاری کائنات این سناریو رو چیده بود تا فقط تصور من عملی شه شایدم من اشتباه می کنم به هر حال من به خواسته ام رسیدم و از خدا و کائنات عزیزم بی نهایت سپاس گزارم  

نکته: وقتی دارید تصویر سازی می کنید سعی نکنید ممکن بودن یا نبودنش رو بسنجید فقط تصورش کنید کائنات راهش رو پیدا می کنه

منتظر جذب های هیجان انگیزتون هستم منو در شادیتون شریک کنید

داستان جذب های ارکیده رو ,کنم ,ماشین ,روز ,جیلی ,مراسم ,می کردم ,جیلی سفید ,ماشین عروس ,می کنم ,فکر میمنبع

مشاوره خصوصی و پاکسازی شخصی

درمان بیماری ها با روش ئی اف تی

تمام چیزی که نیاز دارید باور است

هواپونوپونو یا پاک سازی به روش بومیان هاوایی

ماشین عروس

تجسم خلاق

رسیدن به درآمد دلخواه با تکرار عبارت تاکیدی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

mobinmehr آلفا 7 project سبزه زار آستر خودرو جاوید کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. رینگ لایت یا نور حلقوی چیست و چه کاربردی دارد؟ قیمت خرید قالب سقف وافل شیراز چرم اریانا چت