سلااااااام و صد سلام به همه دوستان وفادارقلب

میدونم خیلی وقته مطلب نذاشتم راستش فرصت ندارم و سرگرم اهداف جدیدم هستم

اما یک تجربه خوب داشتم امدم واستون بنویسم

فکر کنم قبلا گفتم که کلام ما خیلی قدرتمنده و باید حواسمون باشه چطوری ازش استفاده می کنیم

مخصوصا زمانی که کلام احساسی رو در ما ایجاد کنه صددرصد روی همه جنبه های زندگی مون به خصوص سلامتی مون اثر میزاره

من با یک مسئله مواجه شدم که به شدت عصبانیم کرده بود و یک هفته تمام درگیرش بودم و متاسفانه پاک سازی نمی کردمخجالت

در حین عصبانیت هام کلماتی به کار بردم که بعد از چند روز نتایجش روی بدنم و سلامتم اشکار شد

چند روز بعد از اون مسئله احساس کردم کمرم کمی دردگرفته اولش زیاد توجه نکردم اما دو سه روز که گذشت درد شدیدتر شد

تا اینکه یک شب کار به جایی رسید که دیگه نتونستم حرکت کنماوه

خلاصه بعد از چند ساعت درد زیاد تحمل کردن یادم افتاد که روشی به اسم ئی اف تی وجود داره که منم در موردش مطالعه کرده بودم اما زیاد به کار نبرده بودم راستش خوشم نیومده بود از روشش

ولی میدونستم که روی درمان جسمی خیلی موثره تصمیم گرفتم برای درد کمرم انجامش بدم

شروع کردم به ضربه زدن روی نقاطی در بدنم که ئی اف تی اموزش میده و جملات مرتبط رو گفتم

دو دور که انجام دادم دیدم شدت دردم از 10 رسید به 7 خیلی تعجب کردم که اینقد سریع اثر گذاشتهیپنوتیزم

پس مشتاق شدم و بیشتر انجام دادم و روی هر فکری که به ذهنم می رسید ئی اف تی زدم

نیم ساعت بعد کلا دردم قطع شد و کمرم سالم سالم شد و منی که نمی تونستم از درد ت بخورم کاملا سالم شدم بدون حتی یک ذره دردگاوچران

سرعت اثرگزاریش خیلیییییییی عجیب بود

برای یادگرفتن روش ئی اف تی به سایت اقای فروغمند مراجعه کنید چون نیاز به اموزش تصویری و ویدئویی داره (عبارت ئی اف تی رو در گوگل سرچ کنید)

تا اونجایی که من متوجه شدم در خیلی موارد کاربرد داره مثل افزایش درامد ، بهبود بیماری ها، درمان ترس و

موفق و شاد باشید 

داستان جذب های ارکیده ئی ,اف ,تی ,روی ,یک ,خیلی ,ئی اف ,اف تی ,بعد از ,که به ,رو درمنبع

مشاوره خصوصی و پاکسازی شخصی

درمان بیماری ها با روش ئی اف تی

تمام چیزی که نیاز دارید باور است

هواپونوپونو یا پاک سازی به روش بومیان هاوایی

ماشین عروس

تجسم خلاق

رسیدن به درآمد دلخواه با تکرار عبارت تاکیدی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Serenityu8hyev9k Homepage کرد پلیر خرید بهترین انواع پارکت همه چی موجوده فیلم سازی سازه های پیش ساخته طراحی وب و موشن گرافی و تور مجازی هر چی بخوای خرید زمین کشاورزی در فیروزکوه FILMMM