سلام و صد سلام به دوستان جذابم

ماه مهمونی خدا رو به همگی تبریک می گم ان شاالله که دست پر از سر این خوان نعمت بلند شید.

قول داده بودم که یک تجربه از تکرار عبارت های تاکیدی رو براتون بنویسم اما رسیدم به فصل امتحانات و فرصت نشد . ببخشید اگر منتظر موندید.

همونطور که گفتم تکرار عبارت های تاکیدی بسیار قدرتمنده مخصوصا که اگر شب ها قبل از خواب تکرارش کنید  و با صدای بلند( به اندازه ای که خودتون بشنوید) . عبارت تاکیدی رو تا حصول نتیجه نباید عوض کنید .

مثلا اگر دارید تکرار می کنید من ماهی 1 میلیون تومان درامد دارم یه دفعه وسط تکرار کردناتون نیایید مقدارش رو عوض کنید و بگید ماهی 2 میلیون درامد دارم . صبر کنید ذهنتون اون هدف اول رو بپذیره و به هدف ماهی یک میلیون تومان برسید بعد به همین شیوه می تونید به درامد بالاتر هم برسید.

من دقیقا از همین روش برای افزایش درامد همسرم استفاده کردم و به خودم قول دادم یک ماه هر شب درامد مورد نظرم رو تکرار کنم . بنابراین شب ها قبل از خواب یه تسبیح دستم می گرفتم و صد بار تکرار می کردم:

" خدایا شکرت که همسرم ماهی 2 میلیون تومان درآمد داره"  بدون هیچ فکری در مورد اینکه آخه از کجا ، نمیشه و چطور ممکنه و واقع بین باش و . آخه همسرم اون موقع سرباز بود واز نظر منطقی امکان نداشت بتونه کار کنه و ماهی 2 میلیون هم درامد داشته باشه.

ولی من با ایمان کامل به اینکه خدا یه راهی جلوی پاش میذاره و موفق میشم این عبارت رو تکرار می کردم.

تا بیست روز هیچ اتفاقی نیوفتاد ولی چون به خودم قول داده بودم یک ماه انجامش بدم همچنان تکرار می کردم  تا اینکه روز بیست و یکم یه فکرخوب به ذهن همسرم رسید و خیلی سریع هم عملیش کرد . و در اون ماه به جای دو میلیون تومان ده میلیون تومان درامد داشت اونم تنها در مدت ده روز .

راستش رو بخواهید خودمم خیلی شگفت زده شده بودم که واقعا جواب داد و تونستم جذبش کنم خدایا شکرت.

وقتی که می خواهید چیزی رو جذب کنید نباید به راه رسیدن به خواسته تون فکر کنید فقط باید ایمان داشته باشید که به چیزی که می خواهید می رسید حتی اگر شرایط برخلاف اون چیزیه که شما می خواهید و هیچ امکانی نمی بینید.

این دنیا سرشار از نعمت های خداوند و فراوانیه . چشم هاتون رو به روی فراوانی باز کنید و مومنانه بخواهید و انتظار دریافت داشته باشید.

دنیا پر از فرصت های کاری ، همسر خوب ، پول ، دوست خوب امکان مسافرت و . است . اگر چیزی از دنیا بخواهید از حق کسی کم نمیشه و هر کس به اندازه ایمانش دریافت می کنه .

باورهای محدود کننده تون رو پیدا کنید و با تکرار عبارت های تاکیدی اون رو تغییر بدید و با خواستن بیشتر و دریافت موهبت ها از زندگی لذت بیشتری ببرید تشکر از خداوند رو هم فراموش نکنید

در این ماه پربرکت من رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارید شاد و عاشق و جذاب باشید.

داستان جذب های ارکیده رو ,تکرار ,میلیون ,درامد ,های ,عبارت ,میلیون تومان ,تکرار عبارت ,تکرار می ,های تاکیدی ,می خواهید ,میلیون تومان درامدمنبع

مشاوره خصوصی و پاکسازی شخصی

درمان بیماری ها با روش ئی اف تی

تمام چیزی که نیاز دارید باور است

هواپونوپونو یا پاک سازی به روش بومیان هاوایی

ماشین عروس

تجسم خلاق

رسیدن به درآمد دلخواه با تکرار عبارت تاکیدی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سرزمین فیلم انواع طرح توجیهی سرمایه گذاری funny معرفی کالا فروشگاهی دانستنی هایی از دنیای لوازم آرایش لوازم یدکی لودر ولوو همه چی موجوده دیوونه بازی های لپ لپی معرفی کالا فروشگاهی روش های بازسازی منزل