سلام سلام سلام خوبین حال و احوالتون ؟ چه خبر از جذب هاتون ؟

ببینم شما نمی خواهید جذب هاتونو واسه من تعریف کنید انجمن رو راه انداختما دوست دارم تجربه هاتون رو بخونم .

بعد از نوشتن تجربه هام از تابلوی تجسم فکر می کنم وقتشه یه تکنیک دیگه رو بهتون آموزش بدم . البته اگر تجربه های قبلی منو خونده باشین نوشتم که چه روش هایی به کار برده بودم . اما تو این پست میخوام واضح تر یه تکنیک دیگه رو یادتون بدم. روش چرخه اقبال یا همون تابلو تجسم رو اول گفتم چون به نظرم قدرتش خیلی زیاده و روش جذابیم هست . امیدوارم که تابلو هاتون رو درست کرده باشید و از دیدن رویاهای قشنگتون لذت ببرید.

و اما روش جدید : عبارت های تاکیدی

این روش هم بسیار قدرتمنده و بهترین راه برای تغییر باورهاست و میدونیم که اگر ما به خواسته ای نمی رسیم واسه اینه که باور نداریم که می تونیم داشته باشیمش .

برای رسیدن به هر خواسته ای اول باید دقیقا مشخص کنید که چی می خواهید مثلا فرض کنید کار و شغل می خواهید. خوب ویژگی های شغل مورد نظرتون چیه ؟ تا حالا دقیقا بهش فکر کردید که ببینید واقعا چه شغلی دوست اگر تا حالا اینکارو نکردید وقت بذارید ویژگی هایی که دلتون میخواد شغلتون داشته باشه رو بنویسید.مثلا میخواهید فقط 6 ساعت در روز کار کنید، 1 میلیون تومان درآمد داشته باشید ، نزدیک خونه تون باشه و

اما عبارت تاکیدی چیه؟   

عبارت تاکیدی یه جمله مثبت و انرژی بخش به "زمان حال" مرتبط با هدف شماست  که شما در طول روز چندین بار (مخصوصا قبل از خواب و صبح به محض بیدار شدن از خواب ) تکرار می کنید تا کم کم وارد ضمیر ناخودآگاهتون شه حداقل یک ماه هر روز باید تکرارکنید . اینکه میگم یک ماه تکرار کنید واسه اینه که موظف به تکرارش بشید و چه بسا به تکرار بیشتر از این نیاز داشته باشید و یا بعضی ها که باورپذیری خوبی دارند ممکنه خیلی زودتر جواب بگیرند.پس زمان مشخصی نداره که من بگم بعد از یک ماه تضمین می کنم به هدفتون می رسید چون که عوامل مختلفی در رسیدن یا نرسیدن به خواسته ها وجود دارد.

این جمله برخلاف اسمش که سخت به نظر میاد لازم نیست خیلی سخت و پیچیده باشه و کلمات قلنبه به کار ببرید بلکه باید جمله ای باشه که واقعا به دلتون بشینه و حس خوبی بهتون بده و بتونید باورش کنید .

و نکته دیگه اینکه اگر می خواهید نتایج دقیق بگیرید باید جمله هاتون دقیق باشه . گفتن مثلا من یه کار عالی دارم خیلی کلیه چون ذهن شما نمی تونه بفهمه عالی از نظر شما دقیقا یعنی چی ؟

اما اگر بگید من روزی 8 ساعت کار می کنم محل کارم 20 دقیقه با خونه ام فاصله داره و ماهی 1 میلیون درآمد دارم خیلی دقیقه .

جمله تاکیدی تون بر چیزی که می خواهید تاکید کنه نه چیزیکه نمی خواهید. مثلا من دیر نمی رسم مثبت نیست و بر نخواسته هاتون تاکید داره در عوض بنویسید " من همیشه به موقع می رسم"

بازم تاکید می کنم که مخصوصا قبل از خواب شب این جمله های تاکیدی رو تکرار کنید . چون در اون زمان شما تقریبا وارد حالت آلفای ذهنی میشید و در اون زمان نفوذ به ناخودآگاه راحت تره. البته در صورتی که مراقبه هم می کنید می تونید در زمان مراقبه تکرار کنید اون زمان هم عالیه.

جمع بندی : پس شد جمله مثبت دقیق به زمان حال مربوط به هدفتون بنویسید و هر شب قبل از خواب یا چندین بار در طول روز تکرار کنید. سعی کنید در زمانی که تمرکز بیشتری دارید و آروم هستید تکرار کنید.جمله تاکیدی تون بر چیزی که می خواهید تاکید کنه نه چیزیکه نمی خواهید

مثل نماز خوندن بعضی ها نباشه که فقط خم و راست میشن و متوجه نمیشن چی خوندن.به چیزی که دارید می گید توجه کنید.

نمونه های عبارت تاکیدی :

من کارمند اداره هستم تو شعبه نزدیک خونه مون ماهی 1 میلیون پایه حقوقمه

من در کنکور امسال موفق شدم رتبه . رو کسب کنم و وارد دانشگاه . شدم

.

از خلاقیت خودتون استفاده کنید و جمله های خودتون رو بسازید . تو کتاب چشم دل بگشا هم جملاتی هست

تو پست بعدی یه تجربه از همین تکرار عبارت های تاکیدی رو براتون می نویسم . تا اون روز شاد و مملو از عشق باشید

داستان جذب های ارکیده رو ,های ,تاکیدی ,جمله ,خواهید ,تکرار ,تکرار کنید ,می خواهید ,می کنم ,های تاکیدی ,از خوابمنبع

مشاوره خصوصی و پاکسازی شخصی

درمان بیماری ها با روش ئی اف تی

تمام چیزی که نیاز دارید باور است

هواپونوپونو یا پاک سازی به روش بومیان هاوایی

ماشین عروس

تجسم خلاق

رسیدن به درآمد دلخواه با تکرار عبارت تاکیدی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

معرفی کالا فروشگاهی emohtava همه چی موجوده بیابون shakibonline خرید انواع نایلون شیرینگ وبمانی ارزان جدیدمارکت جوک و لطیفه مرجع موسیقی ایران