سلام دوستان حال و احوالتون ؟ بابت غیبت طولانی مدتم عذرخواهی می کنم مشغله ام یه خورده زیاد بود فرصت نمی شد با تمرکز براتون بنویسم خوب بریم سراغ بحث شیرین جذب.

تو این پست میخوام یه تکنیک دیگه برای جذب کردن رو بهتون بگم . البته فکر کنم خیلی هاتون ناآگاهانه ازش استفاده کردین.

تجسم خلاق  یا تصور کردن خواسته ها

همه می دونیم که راجب هرچیزی که بخواهیم فکر کنیم تصویر اون چیز میاد تو ذهنمون اصولا ذهن ما با تصاویر کار می کنه .

تصور کردن هدفمندانه چیزهایی که می خواهیم در رسیدن به خواسته هامون بسیار موثره . می تونم بگم یکی از بهترین راه های جذبه.

هرچیزی رو که بتونید تصورش رو بکنید می تونید بدستش بیارید.

در این راستا توصیه می کنم کتاب تجسم خلاق از شاگتی کواین رو مطالعه کنید.

خوب حالا سوال پیش میاد من که از قدرت تخیلم تا حالا خوب استفاده نکردم چطوری می تونم خواسته هام رو تصور کنم ؟

پاسخ تمرین کردنه . تنها راهش همینه . وقتی شما اولین بار به باشگاه بدن سازی برید و از دمبل یک کیلویی استفاده کنید خیلی زود خسته میشید و وقتی برگردید خونه بدنتون ممکنه کوفته و خسته باشه

اما بعد از یک هفته دیگه براتون عادی میشه و کم کم به فکر استفاده از وزنه های سنگین تر می افتید درسته ؟

تصور کردنم همین طوریه هرچی بیشتر این کارو انجام بدید بیشتر مهارت پیدا می کنید.

برای شروع از یه شی ساده مثل یه میز یه سیب یه گلدون و شروع کنید . اول بهش خوب نگاه کنید چشماتون رو ببندید و سعی کنید تصویر سیب بیاد تو ذهنتون (البته فکر نکنم سعی زیادی لازم باشه من معمولا وقتی مدت یکی دو دقیقه به چیزی نگاه کنم و بعد چشمم رو ببندم اون تصویر بلافاصله میاد تو ذهنم فکر می کنم برای همه همین طور باشه ) خوب چشماتون رو باز کنید و اینبار سعی کنید جزئیات بیشتری رو ببینید و به خاطر بسپارید خال های ریز روی سیب ، سایه روشن هاش و دوباره چشمتون رو ببندید و سعی در به ذهن آوردن جزئیات داشته باشید

این تمرین رو با اشیای دیگه هم انجام بدید و تا جایی ادامه بدید که به راحتی بتونید اجسام رو تصور کنید.

تو پست بعدی یک تجربه از تجسم خلاقم رو براتون می نویسم که خودم خیلی ازش لذت بردم.

تمرین یادتون نره

داستان جذب های ارکیده رو ,یه ,کنم ,تو ,تصور ,فکر ,می کنم ,رو تصور ,تصور کردن ,انجام بدید ,ببندید ومنبع

مشاوره خصوصی و پاکسازی شخصی

درمان بیماری ها با روش ئی اف تی

تمام چیزی که نیاز دارید باور است

هواپونوپونو یا پاک سازی به روش بومیان هاوایی

ماشین عروس

تجسم خلاق

رسیدن به درآمد دلخواه با تکرار عبارت تاکیدی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مدرسـه شـــاد فروشگاه خرید اینترنتی خبر فواید گوشت شترمرغ جشنواره پرسش مهر 98 رئیس جمهور اموزش هک وامنیت بهترین شرکت طراحی سایت در ایران CNC آموزش خرید لاستیک ران فلت شستشوی فرش ، موکت ، مبل ، مبلمان